Vodovodní baterie

Vodovodní  baterie jsou součástí každodenního života  a proto je jejich výběr velice důležitý. Díky správnému výběru docílíte toho, aby byla vaše koupelna, WC, či kuchyně plně funkční a estetická.

Na našem e-shopu naleznete široký sortiment vodovodních baterií rozdělených do několika kategorií, dle základních vlastností a použitelnosti. Jsou to vodovodní baterie umyvadlové, dřezové baterie, sprchové a vanové baterie, dále pak podmítkové baterie, bidetové baterie a v neposlední řadě také baterie termostatické a baterie s elektrickým ohřevem. Aby vaše koupelna vypadala uceleně doporučujeme volit koupelnové baterie z jedné série, nebo vybrat baterie v maximálně podobném designu.

Nezapomínejte na to, že i ostatní koupelnový nábytek předurčuje  volbu koupelnových baterií. K moderním oválným umyvadlům se více hodí umyvadlové baterie v oválném tvaru, naopak k hranatým umyvadlům se více hodí hranaté umyvadlové baterie. Ve stejném stylu vybírejte následně také sprchové baterie, podmítkové baterie, nebo baterie vanové.