Mereo sprchový kout, LIMA, čtvrtkruh, 100x100x190 cm, čiré, chrom ALU, CK608B63K

Cena
11 781 Kč

Výrobce

Kód produktu
20778

obvykle do 3 dnů Sledovat dostupnost
ks

Hliníkové profily, síla skla 6 mm, čtvrtkruh, výška 1900 mm Více

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování.

Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.

Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.

V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.
Parametry
Barva Chrom
Hloubka 100 cm
Materiál Hliníkové profily
Provedení L/P univerzální
Série Lima
Šířka 100 cm
Sklo Čiré
Sklo (pevné/dveře) 6 mm
Stavitelnost (mm) 980-995 x 980-995
Typ Čtvrtkruh
Vstupní otvor 53 cm
Výška 190 cm